AMP Futsal Kobiet – Półfinał B: Harmonogram i wyniki

cover_photo_futsal_K

 NOWY HARMONOGRAM ZOSTANIE PRZEDSTAWIONY PO ODPRAWIE TECHNICZNEJ

Czwartek 19.02.

FAZA GRUPOWA

Hala Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27

 

Godzina  MECZ GRUPA WYNIK
19.30 AWF Katowice : PŚ Gliwice Gr. A  
20.30 UP Kraków : Uniwersytet Opolski Gr. A  

Piątek 20.02.

Hala Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ul. Rakowicka 27

 Godzina  MECZ GRUPA WYNIK
8.00 UŚ Katowice : PWSZ Wałbrzych Gr. B  
9.00 Uniwersytet Wrocławski : PŚ Kielce Gr. C  
10.00 UEK Kraków : AWF Biała Podlaska Gr. D  
11.00 UJ Kraków : Politechnika Krakowska Gr. H  
12.00 PWSZ Wałbrzych : UP Lublin Gr. B  
13.00 AWF Gorzów Wlkp. : Uniwersytet Wrocławski Gr. C  
14.00 AWF Biała Podlaska : AWF Wrocław Gr. D  
15.00 Politechnika Krakowska : UE Katowica Gr. H  
16.00 UP Lublin : UŚ Katowice Gr. B  
17.00 PŚ Kielce : AWF Gorzów Wlkp. Gr. C  
18.00 AWF Wrocław : UEK Kraków Gr. D  
19.00 UE Katowice : UJ Kraków Gr. H  

Hala Com-Com Zone Suche Stawy, ul. Ptaszyckiego 4

Godzina  MECZ GRUPA WYNIK
8.00 AGH Kraków : PWSZ Nysa Gr. E  
9.00 PWSZ Nowy Sącz : Politechnika Rzeszowska Gr. F  
10.00 PWSZ Tarnów : Politechnika Lubelska Gr. G  
11.00 PŚ Gliwice : Uniwersytet Opolski Gr. A  
12.00 AWF Katowice : UP Kraków Gr. A  
13.00 UMCS Lublin : AGH Kraków Gr. E  
14.00 AJD Częstochowa : PWSZ Nowy Sącz Gr. F  
15.00 Politechnika Opolska : PWSZ Tarnów Gr. G  
16.00 UP Kraków : PŚ Gliwice Gr. A  
17.00 Uniwersytet Opolski : AWF Katowice Gr. A  
18.00 PWSZ Nysa : UMCS Lublin Gr. E  
19.00 Politechnika Rzeszowska : AJD Częstochowa Gr. F  
20.00 Politechnika Lubelska : Politechnika Opolska Gr. G  

 

Sobota 21.02

 

FAZA PLAY OFF

Hala Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27

 

 Godzina MECZ wynik
9.00 1A : 2D (mecz nr 1)  
10.00 1B :   2C (mecz nr 2)  
11.00 1C : 2B (mecz nr 3)  
12.00 1D : 2A (mecz nr 4)  

Hala Com-Com Zone Suche Stawy, ul. Ptaszyckiego 4

Godzina MECZ wynik
9.00 1E : 2H (mecz nr 5)  
10.00 1F: 2G (mecz nr 6)  
11.00 1G : 2F (mecz nr 7)  
12.00 1H : 2E (mecz nr 8)  

 

 

 

Hala Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27

 

Godzina MECZ WYNIK
14.00 Wygrany 1 : Wygrany 5 (mecz nr 9)  
15.00 Wygrany 2 : Wygrany 6 (mecz nr 10)  
16.00 Wygrany 3 : Wygrany 5 (mecz nr 11)  
17.00 Wygrany 4 : Wygrany 8 (mecz nr 12)  

 

 

 

 

 

Hala Com-Com Zone Suche Stawy, ul. Ptaszyckiego 4

Godzina MECZ WYNIK
14.00 Przegrany 1 : Przegrany 5 (mecz nr 13)  
15.00 Przegrany 2 : Przegrany 6 (mecz nr 14)  
16.00 Przegrany 3 : Przegrany 7 (mecz nr 15)  
17.00 Przegrany 4 : Przegrany 8 (mecz nr 16)  

 

Niedziela 22.02

Faza PLAY-OFF        

Hala Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27

 

Godzina                 MECZ WYNIK
8.00 Przegrany 9 : Przegrany 10  
9.00 Przegrany 11 : Przegrany 12  
10.00 Wygrany 9 : Wygrany 10  
11.00 Wygrany 11 : Wygrany 12  
12.00 o 7 miejsce  
13.00 o 5 miejsce  
14.00 o 3 miejsce  
15.00 Finał  

 

 

 

Hala Com-Com Zone Suche Stawy, ul. Ptaszyckiego 4

Godzina                 MECZ WYNIK
9.00 Wygrany 13 : Wygrany 14  
10.00 Wygrany 15 : Wygrany 16  
12.00 o 9 miejsce  

 

16.00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU