Zarząd Klubu Uczelnianego AZS UEK

 


 

BukalskiDaniel Bukalski – Prezes  KU AZS UEK

Student GAPu, Prezes Zarządu pełniący funkcję dyrektora ds. beznadziejnych, dzięki mocnym plecom piastujący stanowisko dyr. sportowego GAP. Z tego samego powodu jest kapitanem drużyny kopaczy nożnych AZS UEK. 

 

 


 

Kasia BylicaBylica Katarzyna – Członek zarządu  KU AZS UEK

Kasia jest studentką ekonomii, związaną z sekcją snowboardu. Oprócz zimowego szusu, kolekcjonuje przebiegnięte kilometry. Przeczołgane, przepłynięte i przeskakane na runmageddonach!

 

 

 

 

 

 


 

Paweł DoroszkoDoroszko Paweł – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student III roku Ekonomii pełniący funkcje V-ce Prezesa ds. Finansowych w KU AZS UEK. Reprezentant sekcji futsalu i piłki nożnej. W AZS od 2 lat. Pasjonat dobrych polskich komedii, spędzający większość czasu w naszym biurze.

 

 

 


 

Marcin GajewskiGajewski Marcin – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student II roku studiów licencjackich na GAPie pełniący funkcje V-ce Prezesa ds. Sportu w KU AZS UEK. Kopacz w drużynie futsalowej oraz piłki nożnej. Wolny słuchacz polskiego rapu.

 

 

 

 


 

Filip JasiakJasiak Filip – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student drugiego roku Informatyki Stosowanej. Siostra ucząc go zasad gry w szachy w wieku trzech lat nie zdawała sobie sprawy, że 64-polowa plansza wciągnie go na dobre, a szachy będą mu towarzyszyć przez całe życie. Instruktor, pasjonat, zawodnik, a w wolnych chwilach informatyk. Cokolwiek to znaczy.

 

 

 


 

Sandra JuszczakJuszczak Sandra – Członek zarządu  KU AZS UEK

Studentka II roku kierunku Rachunkowość i Controlling pełniąca funkcję Sekretarza Zarządu w KU AZS UEK. Reprezentantka sekcji futsalu kobiet. Jest fanką piłki nożnej i kocha podejmować nowe wyzwania. Piosenkarka prysznicowa. Zafascynowana sztuką kulinarną, a jak sama powtarza: KOCHA JEŚĆ.

 

 Ula KowalKowal Urszula – Członek zarządu  KU AZS UEK

Studentka II roku kierunku Gospodarka Przestrzenna. Reprezentantka UEK w futsalu. Od 21.02.2016 Złotko Bukiego. Z piłką nożna związana od przeszło 10 lat, na co dzień piłkarka Victorii Gaj. 3 najważniejsze cechy? Ambicja, optymizm i kreatywność.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kozubowski Andrzej – Członek zarządu  KU AZS UEK


 

Kamil KrawczykKrawczyk Kamil – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student I roku kierunku Rachunkowość i Controlling. Od młodzieńczych lat związany z piłką nożną. Lubi aktywnie spędzać czas choć „House of Card” oglądnął 10 razy. Uzależniony od węglowodanów prostych, „żółty” i „czerwony” z M&M’s śnią mu się po nocach.

 


 

Dominika KrynickaKrynicka Dominika – Członek zarządu KU AZS UEK

Studentka II roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej. Miłość do siatkówki i jazdy na nartach sprawia, że nie potrafi usiedzieć w miejscu. Oprócz tego miłośniczka dobrych filmów oraz żyraf, które mogłaby godzinami obserwować w zoo.

 

 

 

 

 

 


 
Karolina SierugaSieruga Karolina – Członek zarządu  KU AZS UEK

Karolina jest studentką pierwszego roku Inżynierii Organizacji i Zarządzania. Od małego jest zapaloną pasjonatką tenisa stołowego, dlatego właśnie tę sekcję dzielnie reprezentuje. Jest również instruktorem narciarstwa – nic nie sprawia jej tak ogromnej satysfakcji, jak nauka nawet 3-letnich narciarzy, którzy przewracając się krzyczą „ja chcę jeszcze raz!”

 

 


 
Bartłomiej TrzcińskiTrzciński Bartłomiej – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student I roku Logistyki na UEK oraz IV roku Wychowania Fizycznego na AWF Kraków. Pogodny, zawsze uśmiechnięty przedstawiciel sekcji tenisa ziemnego. Od wielu lat związany ze sportem oraz jego propagowaniem na terenie Krakowa.

 

 

 


 
Karol WesołowskiWesołowski Karol – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student III roku GAPu pełniący funkcje V-ce Prezesa ds. Organizacyjnych. Kopacz w drużynie futsalu oraz piłki nożnej. W wolnym czasie bywalec kin kameralnych i teatrów. Miłośnik jedzenia, szczególnie słodkiego, takich jak torty, ciasta oraz kuchni śródziemnomorskiej.

 

 

 

 


 
Edyta WiencekWiencek Edyta – Członek zarządu  KU AZS UEK

Studentka III roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Od dawna zakochana w piłce ręcznej, dlatego też reprezentuje sekcję szczypiorniaka. Poza tym od dziecka towarzyszy jej w życiu taniec, stara się iść przez życie tanecznym krokiem z uśmiechem na twarzy. Ceni sobie humor i dystans do otaczającego ją świata.

 

 

 

 


 
Asia WiniarzWiniarz Joanna – Członek zarządu  KU AZS UEK        

Asia studiuje na drugim roku Administracji. Reprezentuje sekcję lekkoatletyki na UEK-u. Bieganie jest jej wielką pasją od kilku lat, uważa że nie ma lepszego uczucia niż wzrost adrenaliny  podczas biegu. Prócz tego jest pasjonatką dobrego filmu, dlatego godzinami mogłaby przesiadywać w kinie.