Zarząd Klubu Uczelnianego AZS UEK

 


 

BukalskiDaniel Bukalski – Prezes  KU AZS UEK

Absolwent kierunku GAP, pracownik studium WFiS UEK. Pasjonat futbolu i jego skurczonej wersji w przestrzeni zamkniętej czyli futsalu. Już na pierwszym roku studiów otrzymał przydomek „Buki załatw”, legendy głoszą, że kiedyś czegoś nie załatwił. Oczekuje od siebie więcej niż od innych, choć wciąż powtarza żeby to inni wzięli się do roboty. W wolnej chwili lubi popracować.

 Paweł DoroszkoDoroszko Paweł – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student III roku Ekonomii pełniący funkcje V-ce Prezesa ds. Finansowych w KU AZS UEK. Reprezentant sekcji futsalu i piłki nożnej. W AZS od 2 lat. Pasjonat dobrych polskich komedii, spędzający większość czasu w naszym biurze.

 

 

 


 

Garbacik Michał

Garbacik Michał – Członek zarządu KU AZS UEK

Student III roku Ekonomii, ze sportem związany od blisko 10 lat. Kiedyś pobijał rekordy na trasach Grand Prix Krakowa, dziś z zapałem rozkręca imprezę. W wolnym czasie lubi pofałszować na karaoke i wymyślać kolejne filozofie na swoim blogu.

 

 

 

 

 

 

 


 

Marcin GajewskiGajewski Marcin – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student II roku studiów licencjackich na GAPie pełniący funkcje V-ce Prezesa ds. Sportu w KU AZS UEK. Kopacz w drużynie futsalowej oraz piłki nożnej. Wolny słuchacz polskiego rapu.

 

 

 

 


 

Sandra JuszczakJuszczak Sandra – Członek zarządu  KU AZS UEK

Studentka II roku kierunku Rachunkowość i Controlling pełniąca funkcję Sekretarza Zarządu w KU AZS UEK. Reprezentantka sekcji futsalu kobiet. Jest fanką piłki nożnej i kocha podejmować nowe wyzwania. Piosenkarka prysznicowa. Zafascynowana sztuką kulinarną, a jak sama powtarza: KOCHA JEŚĆ.

 

 


Knop Bartosz – Członek zarządu KU AZS UEK

Student II roku Zarządzania i Inżynieria Produkcji (jeszcze) na Wydziale Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Szablowskiego w Krakowie, która wśród swoich absolwentów ma m.in. Mateusza Klicha, Patryka Małeckiego, Daniela Bukalskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i Bartka Knopa. W Zarządzie AZS UEK pełni rolę v-ce prezesa ds. sportu. Jest miłośnikiem piłki nożnej, przez swoje lenistwo postępujące od wczesnych lat szkolnych postanowił, że zostanie bramkarzem. Jego refleks i szybkość podejmowania decyzji sprawdzają się na płaszczyźnie organizacyjnej, gdzie Bartek w ciągu roku działania w AZS UEK ma już zorganizowane na koncie aż TRZY imprezy AMP. Antycypacja to również jego mocna strona, doskonale potrafi przewidzieć za co dostanie reprymendę od prezesa i wymyślić skuteczne alibi.Ula KowalKowal Urszula – Członek zarządu  KU AZS UEK

Studentka II roku kierunku Gospodarka Przestrzenna. Reprezentantka UEK w futsalu. Od 21.02.2016 Złotko Bukiego. Z piłką nożna związana od przeszło 10 lat, na co dzień piłkarka Victorii Gaj. 3 najważniejsze cechy? Ambicja, optymizm i kreatywność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Karina Kowalska Kowalska Karina – Członek zarządu KU AZS UEK

Studentka I roku SUM Marketingu i Komunikacji Rynkowej. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Uwielbia podróżować i być „na fali”. Surfing to sport, z którym jest mocno związana. Miłośniczka dobrych filmów, włoskiego jedzenia i hiszpańskich nutek – dlatego regularnie uderza do Teatro Cubano. W wolnych chwilach oddaje się muzyce i gra na pianinie. Kocha tylko jedną porę roku – jest nią lato.

 

 


 

Kamil KrawczykKrawczyk Kamil – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student I roku kierunku Rachunkowość i Controlling. Od młodzieńczych lat związany z piłką nożną. Lubi aktywnie spędzać czas choć „House of Card” oglądnął 10 razy. Uzależniony od węglowodanów prostych, „żółty” i „czerwony” z M&M’s śnią mu się po nocach.

 

 


 

Dominika KrynickaKrynicka Dominika – Członek zarządu KU AZS UEK

Studentka II roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej. Miłość do siatkówki i jazdy na nartach sprawia, że nie potrafi usiedzieć w miejscu. Oprócz tego miłośniczka dobrych filmów oraz żyraf, które mogłaby godzinami obserwować w zoo.

 

 

 

 

 

 


 

Magda KwintaKwinta Magdalena – Członek zarządu KU AZS UEK

Studentka I roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej. Była zawodniczka Maratonu Krzeszowice – ale maratonów to ona tam nie biegała. Klub ten rekrutuje siatkarki, a Madzia z tym sportem związana jest od 2005 roku. Obecnie zasila naszą uczelnię jako atakująca w drużynie siatkówki. Uśmiechnięta, radosna i  pogodna. Pomysłów ma wiele i właśnie przez to zajmuje się promocją i marketingiem klubu.

 


 

Karolina SierugaSieruga Karolina – Członek zarządu  KU AZS UEK

Karolina jest studentką pierwszego roku Inżynierii Organizacji i Zarządzania. Od małego jest zapaloną pasjonatką tenisa stołowego, dlatego właśnie tę sekcję dzielnie reprezentuje. Jest również instruktorem narciarstwa – nic nie sprawia jej tak ogromnej satysfakcji, jak nauka nawet 3-letnich narciarzy, którzy przewracając się krzyczą „ja chcę jeszcze raz!”

 

 


 

Szakiel Jerzy

Szakiel Jerzy – Członek zarządu KU AZS UEK

Pracownik Wydziału Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem. Ze sportem związany od dziecka, choć jego zainteresowania ewoluowały od sportów walki, poprzez siatkówkę i koszykówkę, po aktualną pasję jaką jest bieganie. Organizator Klubu Biegacza AZS UEK, gustujący głównie w długodystansowych biegach górskich. W rzadko występujących wolnych chwilach miłośnik astronomii i dobrej książki.

 

 

 


 

Szydłowski Michał

Szydłowski Damian – Członek zarządu KU AZS UEK

Student Logistyki Międzynarodowej, czynny ręcznik drużyny BKS Bochnia. Wyskoczył jak szydło z worka i do Zarządu naszego klubu dołączył w ostatniej chwili. Jest stereotypowym piłkarzem i na pytanie czy kupi czarny tusz do drukarki odpowiada: jaki kolor? Ponadto potrafi rozkręcić każda imprezę, a optymizmem mógłby rozdzielić stadion narodowy. Jego pasją jest muzyka, a instrumentem kitarra.

 

 

 


 

Karol WesołowskiWesołowski Karol – Członek zarządu  KU AZS UEK

Student III roku GAPu pełniący funkcje V-ce Prezesa ds. Organizacyjnych. Kopacz w drużynie futsalu oraz piłki nożnej. W wolnym czasie bywalec kin kameralnych i teatrów. Miłośnik jedzenia, szczególnie słodkiego, takich jak torty, ciasta oraz kuchni śródziemnomorskiej.

 

 

 


 

Edyta Wiencek

Wiencek Edyta – Członek zarządu  KU AZS UEK

Studentka III roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Od dawna zakochana w piłce ręcznej, dlatego też reprezentuje sekcję szczypiorniaka. Poza tym od dziecka towarzyszy jej w życiu taniec, stara się iść przez życie tanecznym krokiem z uśmiechem na twarzy. Ceni sobie humor i dystans do otaczającego ją świata.

 

 

 

 


 

Asia WiniarzWiniarz Joanna – Członek zarządu  KU AZS UEK        

Asia jest studentką Gospodarki i Administracji Publicznej, pełni funkcję Sekretarza Zarządu w KU AZS UEK. Reprezentuje sekcję lekkoatletyki na UEK-u. Bieganie jest jej wielką pasją od kilku lat. Uważa, że nie ma lepszego uczucia niż wzrost adrenaliny podczas biegu. Prócz tego jest pasjonatką dobrego filmu, dlatego godzinami mogłaby przesiadywać w kinie.

 

 

 

 

 

 


 

Bukalski
Wojtas Urszula – Członek zarządu KU AZS UEK

Ula jest studentką II roku Rachunkowości i Controlligu. W Zarządzie pełni rolę naczelnego skarbnika, gdyby pieniądze AZS liczyła tak jak swoje naszego skarbca nie powstydziłby się sam Sknerus. Uśmiech to jej karta przetargowa dzięki, której wszelkie sprawy załatwia w mgnieniu oka. Miłośniczka kina, Multikina, w którym pracę rzuciła na rzecz AZSu za co otrzymała „uścisk dłoni prezesa” i uznanie członków zarządu. Uwielbia koty i wszystko co misiate.