Emilia Furman

Aktualności

Emilia Furman

Emilia Furman

Emilia Furman – od 2011 roku licencjonowany Instruktor Zumba ® Fitness (ZIN). Ukończyła liczne szkolenia takie jak: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2, ZUMBA® Kids & Kids Jr., Pro Skills, Zumba Sentao, Zumba Toning, Zumba R3, Aqua Zumba, Strong by Zumba, Zumba Gold, Masala Bhangra, Bokwa. Od 2016 roku certyfikowany Trener Personalny. Zumba Prezenter na największych wydarzeniach tanecznych w Polsce. Organizator największych maratonów Zumba w Krakowie. Absolwentka UEK w Krakowie.

„Ciągle staram się podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych warsztatach i maratonach (m.in. ZIN Academy w Niemczech, w Manchesterze, Maladze czy ZINCON 2019 w Orlando). Zumba to moja pasja, coś co daje mi dużo szczęścia, radości, energii i optymizmu, którym staram się zarażać uczestników zajęć. Uwielbiam obserwować moich kursantów. Ich energia i uśmiech dają mi niesamowitą satysfakcję i inspirują do ciągłego rozwoju.”

Emilia poprowadzi dla Was zajęcia Zumba

Zumba – połączenie tańca i fitnessu zainspirowane rytmami latynoskimi. Zajęcia zumby są niesamowicie spontaniczne i energiczne. Na ich fenomen składa się niezwykle pozytywna latynoska muzyka i prostota treningu – instruktorka śmieje się nawet, że na zajęciach czujemy się jak na imprezie. Zumba jest nie tylko treningiem kardio, ale przede wszystkim dostarcza energii, a także powoduje wyzwalanie endorfin – hormonu szczęścia, pozytywnie nastraja i świetnie integruje. Są to zajęcia dla każdego, bez względu na płeć, wiek, wagę czy kondycję.

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności