Hanna Liaskovich

Aktualności

Hanna Liaskovich

Hanna Liaskovich

Hanna Liaskovich  tańczy już ponad 20 lat – zaczynała od baletu, tańców narodowych, towarzyskich i rozwijała się w takich stylach jak samba brazylijska, dancehall, burlesque, czy taneczna improwizacja. Od dzieciństwa podróżuje po światowych festiwalach, poznając kulturę taneczną od “native speakers”. Ma doświadczenie w występach na dużych i małych scenach w ponad 10 krajach, wygrane międzynarodowe konkursy (ostatnio Mistrzostwa Polski i Ogólnopolski festiwal), prowadzenie własnego zespołu samby brazylijskiej “Ararinhas”, tworzenie choreografii i spektakli tanecznych. Stawia na jakość i pasję we wszystkim co robi. Teraz ma możliwość podzielić się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem w tańcu z Wami!

Hanna poprowadzi dla Was Samba Karnawałowa oraz New Folk

Samba Karnawałowa – jedna z odmian samby brazylijskiej, najbardziej popularna tzw. samba no pe. Zatem wtorki zawsze będą gorące, głośne i radosne jak na karnawale Rio! Na zajęciach będziecie uczyć się podstaw, tworzyć mini kombinację, dzielić się ciekawostkami z kultury brazylijskiej, a najważniejsze podczas zajęć odblokujecie wewnętrzną energię, którą każdy z nas ma 🙂 

New Folkjest autorska interpretacja i prezentacja nowej odsłony Folkloru. Jest to połączenie tańców narodowych różnych krajów z ruchami innych styli tańca, co dodaje nowy urok już znanemu Folklorowi. Na zajęciach poświęcicie czas na naukę podstawowych ruchów tańca wybranej kultury, wczujecie się w charakter narodu i połączycie z ostrością współczesnych tańców, tworząc New Folk.

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności