Kuba Zięba

Aktualności

Kuba Zięba

Kuba Zięba

Kuba Zięba absolwent krakowskiej AWF, trener lekkiej atletyki PZLA i licencjonowany trener personalny. Biegacz, zawodnik, wychowanek klubu sportowego AZS AWF Kraków. Na co dzień trener młodzieży w naborowej grupie bloku wytrzymałościowego w KS AZS AWF Kraków oraz w klubie biegaczy-amatorów AZS AWF Kraków MASTERS. Specjalizuje się w treningu biegowym, dzieci, młodzieży i amatorów, a także przygotowaniu kondycyjnym i sprawnościowym w grach zespołowych.

Kuba poprowadzi dla Was zajęcia Running stability

Running stability – autorskie zajęcia, skierowane do biegaczy na każdym poziomie sportowym: od miłośników szybkiej piątki po ultra-wariatów! Dedykowane ćwiczenia wzmacniające i stabilizujące, ukierunkowane będą na kształtowanie siły, kontroli motorycznej w ruchu biegowym, a także prewencję urazów. Wszystko po to by móc biegać szybciej, zdrowiej i sprawniej.

Running stability (w terenie) trening terenowy skierowany dla osób początkujących lub chcących doskonalić swoje biegowe rzemiosło. W trakcie zajęć będziemy szlifować biegowy elementarz poprzez szeroki wachlarz ćwiczeń wzmacniających oraz kształtujących prawidłowe nawyki, jak i technikę. Wszystko to przeplatane biegowymi akcentami w formie zabaw. Po takim treningu kilometry niepostrzeżenie same się nabiją. Nawet nie zorientujesz się kiedy! *zajęcia w terenie odbywają się w miesiącu sierpień, na terenach przy AWF – miejsce zbiórki przy fontannie w Parku Lotników Polskich*

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności