Patrycja Łocik

Aktualności

Patrycja Łocik

Patrycja Łocik

Patrycja Łocik – jest inżynierem z wykształcenia oraz trenerem z zamiłowania. Miłośniczka Crossfitu i Stretchingu. Od dziecka związana ze sportem, w 2016 roku została certyfikowanym trenerem GT Training oraz Mobility, a w 2019 roku Instruktorem Stretchingu. Prowadziła zajęcia w sieci krakowskich klubów fitness oraz w ramach poprzednich edycji Aktywnego Studenta.

Patrycja poprowadzi dla Was zajęcia Stretching & Mobility oraz Trening wzmacniający

Stretching & Mobility – zajęcia wyciszające, rozluźniające ciało i rozciągające dane grupy mięśniowe oraz poprawiające ogólną mobilność czyli ruchomość w stawach i ich zakresy. Polecane dla osób chcących dać ciału odetchnąć po powtarzających się codziennie siedzących pozycjach, ale także po mocnym treningu. Poziom dostosowany do uczestników zajęć.

Trening wzmacniający – dedykowany jest wszystkim chcącym polepszyć swoją ogólną kondycję. Polega na wzmocnieniu całego ciała z wykorzystaniem dostępnego sprzętu oraz z własnym ciężarem. Nauczysz się poprawności wykonywanych ćwiczeń, wzmocnisz core oraz polepszysz swoje samopoczucie mocnym treningiem. Poziom zawsze jest dostosowywany do uczestników zajęć.

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności