Akademickie Mistrzostwa Polski na UEKu

Akademickie Mistrzostwa Polski w Siatkówce Kobiet

Aktualności

Akademickie Mistrzostwa Polski na UEKu

Akademickie Mistrzostwa Polski na UEKu

Siatkarskie eliminacje do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski dla KU AZS UEK zakończyły się wysiłkiem i staraniem nie tylko zawodników. W weekend 11-14 kwietnia drużyny kobiet i mężczyzn podjęły walkę podczas Półfinałów Strefy C, a zespół organizatorów z Naszego klubu zmagał się z wniesieniem na wyżyny poziomu organizacyjnego Półfinału Strefy C Kobiet. Na hali Uniwersytetu Ekonomicznego spotkało się 14 drużyn, każda ze smakiem na zajęcie miejsca na podium, dającego awans na finał w Rzeszowie. Po 3 dniach zmagań i zajęciu zaszczytnego pierwszego miejsca w grupie, siatkarki KU AZS UEK uplasowały się na 8 miejscu. W tym samym czasie na hali Politechniki Lubelskiej zaciętą walkę toczyła drużyna męska, która ostatecznie zajęła miejsce 9.

Organizatorzy AMP natomiast, nie zwalniają tempa po zmaganiach z organizacją AMP w siatkówce kobiet już przygotowują się na kolejne wyzwanie! 6-9 czerwca na 4 krakowskich halach rozegrają się mecze najlepszych szczypiornistek i szczypiornistów w Polsce.

W imieniu Zarządu KU AZS UEK serdecznie gratulujemy Naszym siatkarkom i siatkarzom, trzymamy kciuki w przygotowywaniu formy Naszych szczypiornistek i szczypiornistów oraz obiecujemy dać z siebie wszystko, aby zapewnić Wam – zawodnikom, jak najlepszych warunków do walki o tytuł Mistrza.

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności