Sekcje AZS UEK

Z nami osiągniesz sukces!

Sekcje AZS UEK

W związku z wprowadzonymi na Uczelni obostrzeniami sanitarnymi informujemy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa:
1. Na terenie pawilonu Sportowo-Dydaktycznego obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu.
2. Prosimy o nie gromadzenie się oraz dezynfekcję rąk przed treningiem płynem dostępnym przy wejściu na środkowy sektor.

Badminton

Badminton
mgr Bartłomiej Musiał


wtorek: 18:00
czwartek: 19:30

 

Ergometr Wioślarski

Ergometr Wioślarski 
mgr Konrad Królikowski


siłownia
poniedziałek 16:30
środa 16:30
piątek 15:00

Futsal Kobiet

Futsal Kobiet
mgr Daniel Bukalski


w sprawie godzin treningów prosimy o kontakt z trenerem

 

Futsal Mężczyzn

Futsal Mężczyzn
mgr Daniel Bukalski


piątek: 18:00

 

Jeździectwo

Jeździectwo
    


brak treningów
możliwość reprezentowania Klubu

Kolarstwo Górskie

Kolarstwo Górskie
mgr Sławomir Żuk


w sprawie godzin treningów
prosimy o kontakt z trenerem

Koszykówka Kobiet

Koszykówka Kobiet 
mgr Jolanta Ciepichał


wtorek: 18:00
czwartek: 18:00

Koszykówka Mężczyzn

Koszykówka Mężczyzn 
mgr Jolanta Ciepichał


wtorek: 19:30
czwartek: 19:30

Lekka Atletyka

Lekka Atletyka 
mgr Sylwia Dudek


w sprawie godzin treningów
prosimy o kontakt z trenerką

Narciarstwo Alpejskie i Snowboard

Narciarstwo Alpejskie i Snowboard 
mgr Jerzy Drej


w sprawie godzin treningów
prosimy o kontakt z trenerem

Piłka Nożna

Piłka Nożna
mgr Daniel Bukalski


poniedziałek 16:30
piątek: 16:30

 

Piłka Ręczna Kobiet

Piłka Ręczna Kobiet
mgr Irina Sarga


poniedziałek: 18:00
środa: 19:30

 

Piłka Ręczna Mężczyzn

Piłka Ręczna Mężczyzn
mgr Irina Sarga


poniedziałek: 18:00
środa: 19:30

Piłka Siatkowa Kobiet

Piłka Siatkowa Kobiet
mgr Jerzy Drej


wtorek: 18:00
czwartek: 18:00

Piłka Siatkowa Mężczyzn

Piłka Siatkowa Mężczyzn
mgr Paweł Samborski


wtorek: 19:30

 

Pływanie

Pływanie 
mgr Sławomir Żuk


w sprawie godzin treningów prosimy o kontakt z trenerem

Sekcja Biegowa

Sekcja Biegowa
dr Jerzy Szakiel


w sprawie godzin treningów
prosimy o kontakt z trenerem

Szachy

Szachy 
Marcin Rosicki


w sprawie godzin treningów
prosimy o kontakt z opiekunem

Tenis Stołowy

Tenis Stołowy
mgr Artur Pagacz


poniedziałek: 18:00

 

 

Tenis Ziemny

Tenis Ziemny
mgr Leszek Walankiewicz


Hala PK – Czyżyny
wtorek: 21:30
czwartek: 21:30

Trójbój Siłowy

Trójbój Siłowy 
mgr Konrad Królikowski


siłownia
poniedziałek 16:30
środa 16:30
piątek 15:00

Wspinaczka Sportowa

Wspinaczka Sportowa 
     


brak treningów
możliwość reprezentowania Klubu

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności