AKTYWNY STUDENT

- zostań ASem razem z nami!

Aktywny Student to bezpłatne zajęcia sportowo – rekreacyjne dla studentów, pracowników uczelni wyższych, członków klubów AZS i uczniów szkół średnich. Projekt realizowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Aktywny Student

Kim jest AS?

 

Aktywny Student został stworzony przez członków KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. AS ćwiczył pilnie przez cały 2019 rok, dlatego mieszkańcy Krakowa postanowi go wesprzeć podczas kolejnych edycjach BO Małopolska. AS to darmowe zajęcia sportowe dla szerokiego grona osób uczących się lub związanych z nauką (młodzieży szkolnej, studentów oraz wykładowców). Pragniemy zaktywizować tych, którzy z różnych względów ruch fizyczny zaniedbali, ale chcemy także wesprzeć osoby regularnie trenujące w naszych sekcjach. Opracowaliśmy w tym celu bogatą, bezpłatną ofertę dla każdego i z dumą kontynuujemy ideę rozwoju sportu w kolejnej edycji BO Małopolska – dziękujemy Wam za zaufanie i oddane głosy!

Do chcących poruszać się tylko dla zdrowia, adresujemy przede wszystkim rekreacyjną część projektu, w postaci Studio Tańca i Fitness, gdzie pod okiem cenionych choreografów i instruktorów osoby te będą mogły nabrać trochę kondycji.

Treningi mentalne kierowane są do osób  chcących nauczyć się m.in.  podtrzymywania motywacji, wyznaczania celów, doskonalenia koncentracji czy radzenia sobie z presją i stresem.

Członkom uczelnianych sekcji sportowych AS umożliwi dalsze podnoszenie umiejętności poprzez dodatkowe treningi motoryczne i udział w zawodach.

Ponadto każdy z uczestników projektu zostanie objęty bezpłatną obsługą fizjoterapeutyczną.

Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Profesionalni instruktorzy

Profesionalni instruktorzy

Bezpłatne zajęcia

Bezpłatne zajęcia

Grupy maks. 10 osobowe

Grupy maks. 10 osobowe

Cenieni choreografowie

Cenieni choreografowie

Zobacz zajęcia
STUDIO TAŃCA I FITNESS + TRENINGI MENTALNE

STUDIO TAŃCA I FITNESS + TRENINGI MENTALNE

W ramach Studio Tańca i Fitness organizowane są zajęcia, które mają zaktywizować tych, którzy od uprawiania klasycznych dyscyplin wolą ruch w bardziej rekreacyjnej czy tanecznej formie. Trening mentalny opiera się na stosowaniu technik, które dzięki regularnemu stosowaniu pozwalają zwiększyć efektywność zawodnika zarówno na boisku jak i w innych obszarach życia codziennego.

   


FIZJOTERAPIA

FIZJOTERAPIA

Wszyscy uczestnicy projektu zostaną objęci bezpłatną opieką fizjoterapeutyczną i ortopedyczną. Aktywny Student pamięta o tym, że rozwój sportowy powinien być zrównoważony i zdrowie jest najważniejsze.  


TURNIEJE DLA SZKÓŁ ŚREDNICH

TURNIEJE DLA SZKÓŁ ŚREDNICH

W ramach trwającej obecnie edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Aktywny Student nie przewiduje realizacji Turniejów dla Szkół Średnich.


TRENINGI MOTORYCZNE

TRENINGI MOTORYCZNE

Aktywny Student zorganizuje treningi motoryczne pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Treningi mają na celu poprawę przygotowania motorycznego sportowców biorących udział we współzawodnictwie w ramach różnych dyscyplin sportowych.