FIZJOTERAPIA

inicjatywa w ramach III, IV, V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Gdzie mogę spotkać się z fizjoterapeutą?

Wizyty odbywać się będą w centrum medycznym znajdującym się w budynku przy ul. Lekarskiej 1, 31-203 Kraków. Wykwalifikowani specjaliści będą do dyspozycji sportowców przez cały okres trwania zadania.

Health Sport Management to kompleksowa pomoc w rozwoju karier sportowych poprzez zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej, fizjoterapeutycznej, psychologicznej, przygotowania motorycznego oraz budowania umiejętności z zakresu zarządzania ścieżką rozwoju.

 

Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Jak mogę skorzystać z bezpłatnej wizyty?

Każdy Uczestnik "Aktywnego Studenta" ma prawo skorzystać z konsultacji u fizjoterapeuty.

KROK 1

W celu umówienia się na wizytę należy skontaktować się z koordynatorem inicjatywy poprzez e-mail: aktywnystudent2019@gmail.com.

KROK 2

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi od koordynatora projektu skontaktuj się bezpośrednio z Health Sport Management: +48 604 540 999

Życzymy dużo zdrowia!

Wszyscy uczestnicy projektu zostaną objęci bezpłatną opieką fizjoterapeutyczną i ortopedyczną. Aktywny Student pamięta o tym, że rozwój sportowy powinien być zrównoważony i zdrowie jest najważniejsze.