STUDIO TAŃCA I FITNESS + TRENINGI MENTALNE

inicjatywa w ramach III, IV, V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Film z pierwszej edycji AS'a

Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Jak wyglądają zajęcia?

Studio Tańca i Fitness

Zajęcia, które mają zaktywizować tych, którzy od uprawiania klasycznych dyscyplin wolą ruch w bardziej rekreacyjnej, czy tanecznej formie, np. joga, zumba, stretching, zdrowy kręgosłup, zumba, jazz, dancehall. W tej inicjatywie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Krakowa. Maksymalna ilość osób w grupie - 10.

Treningi mentalne

Mają na celu naukę m.in.  podtrzymywania motywacji, wyznaczania celów, doskonalenia koncentracji czy radzenia sobie z presją i stresem. Techniki te nie ograniczają się tylko do stosowania w sporcie - można wykorzystywać je także w innych obszarach życia codziennego jak nauka czy praca. 

Gdzie odbywają się zajęcia?

Studio Tańca i Fitness: Salka fitness w Pawilonie S (poziom -1) - Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Treningi mentalne: sala 441 w budynku Biblioteki - Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W ramach Studio Tańca i Fitness organizowane są zajęcia, które mają zaktywizować tych, którzy od uprawiania klasycznych dyscyplin wolą ruch w bardziej rekreacyjnej czy tanecznej formie. Trening mentalny opiera się na stosowaniu technik, które dzięki regularnemu stosowaniu pozwalają zwiększyć efektywność zawodnika zarówno na boisku jak i w innych obszarach życia codziennego.

 

 

Plan zajęć

No events available.
Ładowanie