Jolanta Ciepichał

Aktualności

Jolanta Ciepichał

Jolanta Ciepichał

Jolanta Ciepichał – długoletni instruktor fitness specjalizujący się zarówno w formach o charakterze wytrzymałościowo – siłowym (step, TBC, tabata, trening obwodowy, BUP), jak i mentalnym (Zdrowy kręgosłup, Pilates, Stretching & Rolowanie). Prowadzi również zajęcia dla osób starszych bez poważnych dysfunkcji ruchu. Intensywność zajęć stara się zawsze dostosować do potrzeb i możliwości ćwiczących.

Jolanta poprowadzi dla Was zajęcia BPU – trening kompleksowy oraz Zdrowy kręgosłup

BPU – trening kompleksowy – zajęcia o charakterze wzmacniającym poszczególne partie ciała: brzuch – uda – pośladki. Stosowane są ćwiczenia o charakterze statycznym jak i dynamicznym. Podczas treningu wykorzystywany jest zarówno różnego rodzaju sprzęt jak i ciężar własnego ciała. Każdy trening kończy się stretchingiem.

Zdrowy kręgosłup zajęcia mające na celu naukę prawidłowej postawy ciała, zapobieganiu przeciążeniom oraz bólom kręgosłupa. Ćwiczenia rozciągające i wzmacniające wpływają na większą mobilizację kręgosłupa i stawów obwodowych, a także na zmniejszenie napięcia mięśni i zwiększenie ich elastyczności, co przekłada się na lepszą stabilizację narządu ruchu. Bazą w tego typu aktywności są zarówno pozycje z jogi, jak i elementy oraz zasady gimnastyki Pilates.

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności