AMM

Z nami osiągniesz sukces!

AMM

AMM czyli Akademickie Mistrzostwa Małopolski to wojewódzka liga międzyuczelniania trwająca cały rok akademicki, w których biorą udział studenci uczelni województwa małopolskiego podlegających pod Organizację Środowiskową AZS Kraków – organizatora ligi. Studenci rywalizują w ponad 30 dyscyplinach walcząc o zdobycie tytułu Akademickiego Mistrza Małopolski. W części dyscyplin rozgrywki AMM stanowią pierwszy etap eliminacji do Akademickich Mistrzostw Polski.

Nasze najnowsze wyniki

 

Sporty indywidualne
Badminton - 4  miejsce
 gra pojedyncza K
Anna Korbaś4 miejsce
Aksana Shviadovichmiejsca 5-8
Wiktoria Michalikmiejsca 17-32
Noemi Zjawionymiejsca 17-32
Kamila Stawarzmiejsca 17-32
 gra deblowa K
Korbaś-Shviadovich2 miejsce
Michalik-Zjawionymiejsca 5-8
 gra pojedyncza M
Bartłomiej Musiałmiejsca 9-16
Mateusz Glazermiejsca 9-16
 gra mieszana
Stawarz-Glazermiejsca 9-16
Biegi Przełajowe K - 3 miejsce
 1000 m.
Karolina Cuber9 miejsce
Oktawia Kinel14 miejsce
Aleksandra Laskoś15 miejsce
 2000 m.
Paulina Szostecka2 miejsce
Weronika Puto9 miejsce
Joanna Drabik11 miejsce
Marta Bożętka14 miejsce
Biegi Przełajowe M - 5 miejsce
 2000 m.
Adam Widła18 miejsce
 3000 m.
Rafał Sułkowski1 miejsce
Paweł Wójcik5 miejsce
Narciarstwo Alpejskie K - brak klasyfikacji drużynowej
 slalom gigant
Zuzanna Sadowska11 miejsce
 slalom
Zuzanna Sadowska12 miejsce
Narciarstwo Alpejskie M - 5 miejsce
 slalom gigant
Piotr Palichleb11 miejsce
Dawid Podkówka19 miejsce
Jakub Natanek26 miejsce
Aleksy Stankiewicz32 miejsce
 slalom
Dawid Podkówka14 miejsce
Piotr Palichleb30 miejsce
Pływanie K - 4 miejsce
 50 m stylem dowolnym
Maryla Staniszewska4 miejsce
Natalia Stępińska5 miejsce
 50 m stylem klasycznym
Marta Palcar1 miejsce
Nika Lishchyna5 miejsce
 50 m stylem motylkowym
Maryla Staniszewska3 miejsce
 50 m stylem grzbietowym
Dominika Pawlewska6 miejsce
Nika Lishchyna7 miejsce
 100 m stylem dowolnym
Natalia Stępińska4 miejsce
Martyna Pietrzyk7 miejsce
 100 m stylem dowolnym
Dominika Pawlewska1 miejsce
Marta Palcar6 miejsce
 4 x 50 m stylem dowolnym
Maryla Staniszewska
Nika Lishchyna
Marta Palcar
Natalia Stępińska
3 miejsce
Pływanie M - 2 miejsce
 50 m stylem dowolnym
Artem Naumenko5 miejsce
Hubert Siembida10 miejsce
Jędrzej Jankowski15 miejsce
 50 m stylem klasycznym
Przemysław Suchan7 miejsce
Michał Piątek8 miejsce
Alex Peluts13 miejsce
 50 m stylem motylkowym
Artem Naumenko3 miejsce
Daniel Batko9 miejsce
Hubert Siembida12 miejsce
 100 m stylem grzbietowym
Daniel Batko5 miejsce
Nataniel Mysiakowski7 miejsce
 100 m stylem dowolnym
Przemysław Suchan7 miejsce
Jędrzej Jankowski13 miejsce
Nataniel Mysiakowski14 miejsce
 100 m stylem klasycznym
Michał Piątek6 miejsce
Alex Peluts10 miejsce
 4 x 50 m stylem dowolnym
Artem Naumenko
Hubert Siembida
Daniel Batko
Przemysław Suchan
4 miejsce
Alex Peluts
Jędrzej Jankowski
Nataniel Mysiakowski
Michał Piątek
9 miejsce
Siatkówka Plażowa K - 2 miejsce
Aleksandra Olenderek
Karolina Kuligowska
5 miejsce
Karolina Żydzik
Magdalena Stuglik
9 miejsce
Aleksandra Kotapka
Karolina Sikora
12 miejsce
Siatkówka Plażowa M - 3 miejsce
Jakub Guzik
Paweł Samborski
3 miejsce
Jakub Popardowski
Piotr Pelc
10 miejsce
Snowboard K - brak klasyfikacji drużynowej
 slalom gigant
Marta Kordek19 miejsce
 slalom
Marta Kordek18 miejsce
Snowboard M - 4 miejsce
 slalom gigant
Filip Piszczek10 miejsce
Maciej Mikołajczyk-Gąsienica17 miejsce
Wojciech Stopa27 miejsce
Michał Wydrychiewicz29 miejsce
Antoni Gładysz30 miejsce
 slalom
Maciej Mikołajczyk-Gąsienica14 miejsce
Filip Piszczek15 miejsce
Antoni Gładysz27 miejsce
Wojciech Stopa28 miejsce
Michał Wydrychiewicz29 miejsce
Tenis M - 3 miejsce
 gra pojedyncza M
Maciej Marcinkowskimiejsca 5-8
Jakub Klimekmiejsca 5-8
Dominik Mrożekmiejsca 9-11
Tenis K - 2 miejsce
 gra pojedyncza K
Natalia Pietras1 miejsce
Anna Mendelowskamiejsca 5-8

 

Sporty drużynowe
Futsal K - rozgrywki zakończone - 2 miejsce
m. fazy grupowejUEK - PWSZ TARNÓW2-2   k. 2-1
m. o miejsca 1-3UJ- UEK3-0
m. o miejsca 1-3UEK - AWF4-1
Futsal M - rozgrywki zakończone - 1 miejsce
m. fazy grupowejCM UJ - UEK0-8
m. fazy grupowejUEK - AGH2-1
m. o miejsca 1-3PWSZ NOWY SĄCZ - UEK4-3
m. o miejsca 1-3UEK - PWSZ TARNÓW5-2
Koszykówka M - rozgrywki zakończone - 4 miejsce
m. fazy grupowejUEK - UP68-63
m. fazy grupowejCM UJ - UEK52-86
m. fazy grupowejAGH - UEK78-42
m. o 3 miejsceUEK - UJ56-80
Piłka Nożna M - rozgrywki zakończone - 5 miejsce
m. fazy grupowejUEK - UP1-3
m. fazy grupowejAGH-UEK3-0 w.o.
m. o 5 miejsceUJ-UEK0-3 w.o.
Piłka Ręczna M - po pierwszej rundzie - 5 miejsce
m. rundy IPK - UEK21-20
m. rundy IAGH - UEK26-17
m. rundy IUEK - AWF15-16
m. rundy IUEK - UR24-25
Piłka Siatkowa K - rozgrywki zakończone - 7 miejsce
m. fazy grupowejUEK - UP2-1
m. fazy grupowejPWSZ TARNÓW - UEK2-0
m. fazy grupowejUEK - CM UJ2-1
m. fazy grupowejUR - UEK2-0
m. o miejsca 5-8UEK - PK1-2
m. o 7 miejsceCM UJ - UEK0-2
Piłka Siatkowa M - rozgrywki zakończone - 2 miejsce
m. fazy grupowejUJ - UEK0-2
m. fazy grupowejPWSZ TARNÓW - UEK0-2
m. fazy grupowejUEK - AWF2-0
m. półfinałowyUEK - UR2-0
m. finałowyUEK - AGH1-2

 

<-- Przesuń tabelę w lewo.
Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności