Listopadowy terminarz AMM

Aktualności

Listopadowy terminarz AMM

Listopadowy terminarz AMM

Listopad bogaty w mecze i zawody – w całej Polsce startują ligi międzyuczelniane! AZS UEK rozpoczyna rywalizację w Akademickich Mistrzostwach Małopolski i nie tylko.

20 meczów w dyscyplinach drużynowych, 2 starty w dyscyplinach indywidualnych, 6 hal sportowych, dziesiątki studentów i studentek reprezentujących AZS UEK w listopadzie. Pełną parą wchodzimy w sezon 2019/20 AMM. Zapraszamy wszystkich sympatyków sportu akademickiego na halę UEK, gdzie rozegra się większość meczów naszych klubowych drużyn. Na stronie Organizacji Środowiskowej AZS Kraków znajdują się szczegółowe terminarze wraz z godzinami meczów, miejscem oraz drużynami, z którymi będziemy walczyć o tytuł Akademickiego Mistrza Małopolski.

Zapraszamy do śledzenia: wyniki i terminarze

Początek sportowego roku akademickiego to również święto studentów pierwszego roku! 16-17 listopada kibicujemy naszym “pierwszakom” na Cracoviadzie – czyli eliminacyjnym turnieju środowiskowym – w walce o udział w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który w tym roku organizowany jest przez AZS Kraków. Ergometr wioślarski, biegi przełajowe, pływanie,  tenis stołowy, koszykówka K i M, futsal M, siatkówka K i M wchodzą w skład dyscyplin rozgrywanych w ramach Cracoviady oraz OFISPR.

Zapraszamy na strony wydarzeń:
Cracoviada 2019
OFISPR 2019

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności