Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet – półfinał B – 2021

Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet – półfinał B – 2021

Komunikat 1 • Komunikat 2
Regulamin techniczny
GrupyHarmonogram
Komunikat końcowy

KLASYFIKACJA GENERALNA

    1.  Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
    2.  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
    3.  Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
    4.  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
    5.  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
    6.  Politechnika Opolska
    7.  Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
    8.  Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
    9.  Uniwersytet Śląski w Katowicach
    10.  Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
    11.  Uniwersytet Medyczny w Lublinie
    12.  Akademia Wychowania Fizycznego w Wrocławiu 

    13-16. Politechnika Śląska w Gliwicach
    13-16. Politechnika Rzeszowska
    13-16. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    13-16. Politechnika Lubelska
    17. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

     

    Grupa A

    UJ
    Kraków

    UMCS
    Lublin 

    AGH
    Kraków

    UM
    Lublin

    Pkt

    Miejsce

    UJ KrakówX4:010:15:09I
    UMCS Lublin0:4X5:06:06II
    AGH Kraków1:100:5X0:30IV
    UM Lublin0:50:63:0X3III

     

    Grupa B
    Gliwice
    PO
    Opole 
    AWF
    Wrocław
    AWF
    Kraków 
    PktMiejsce
    PŚ GliwiceX0:42:30:70IV
    PO Opole1:0X5:24:47II
    AWF Wrocław3:22:5X1:63III
    AWF Kraków7:04:46:1X7I

     

    Grupa CPWSZ
    Tarnów
    UP
    Kraków
    PRz
    Rzeszów 
    AWF
    Katowice 
    PktMiejsce
    PWSZ TarnówX5:03:02:27I
    UP Kraków0:5X5:00:04III
    PRz Rzeszów0:30:5X0:40IV
    AWF Katowice2:20:05:0X5II

     

    Grupa DUEK
    Kraków 
    UJK
    Kielce 

    Katowice 
    PL
    Lublin
    PWSZ
    Nowy Sącz
    Pkt Miejsce 
    UEK KrakówX4:08:07:016:012I
    UJK Kielce0:4X5:29:010:09II
    UŚ Katowice0:82:5X2:06:06III
    PL Lublin0:70:90:2X1:11IV
    PWSZ
    Nowy Sącz
    0:160:100:61:1X1V

     

     

    Piątek – 29.01.2021 r.

    Godzina GrUEK – grupa
    A i D
    Wynik GrSA PSP – grupa
    B i C
    Wynik
    9:00AUMCS Lublin –
    UM Lublin
    6:0
    (1:0)
       
    10:00AAGH Kraków
    UJ Kraków
    1:10
    (1:7)
    BPŚ Gliwice –
    AWF Kraków
    0:7
    (0:2)
    11:00DPWSZ Nowy Sącz –
    UEK Kraków
    0:16
    (0:11)
    BPO Opole –
    AWF Wrocław
    5:2
    (3:1)
    12:00DUJK Kielce –
    PL Lublin
    9:0
    (5:0)
    CPWSZ Tarnów –
    UP Kraków  
    5:0
    (4:0)
    13:00AUJ Kraków –
    UM Lublin
    5:0
    (3:0)
    CAWF Katowice -PRz Rzeszów 5:0
    (4:0)
    14:00DUŚ Katowice –
    PWSZ Nowy Sącz
    6:0
    (4:0)
    BAWF Kraków – AWF Wrocław6:1
    (4:1)
    15:00AUMCS Lublin – AGH Kraków 5:0
    (2:0)
    CUP Kraków –
    AWF Katowice
    0:0
    (0:0)
    16:00DUEK Kraków – UJK Kielce4:0
    (1:0)
       
    17:00DUŚ Katowice –
    PL Lublin
    2:0
    (1:0)
       

     

    Sobota 30.01.2021 r.

    GodzinaGrUEKWynik GrSA PSPWynik
    10:00DPL Lublin –
    UEK Kraków
    0:7
    (0:3)
    BPŚ Gliwice –
    PO Opole
    0:4
    (0:1)
    11:00DUJK Kielce – PWSZ Nowy Sącz10:0
    (5:0)
    CPRz Rzeszów – PWSZ Tarnów0:3
    (0:1)
    12:00AUM Lublin – AGH Kraków  3:0
    (0:0)
    BPO Opole –
    AWF Kraków
    4:4
    (3:1)
    13:00DUEK Kraków – UŚ Katowice 8:0
    (2:0)
    BAWF Wrocław –  PŚ Gliwice3:2
    (1:1)
    14:00AUJ Kraków – UMCS Lublin4:0
    (2:0)
    CPWSZ Tarnów – AWF Katowice2:2
    (0:1)
    15:00DPL Lublin – PWSZ Nowy Sącz1:1
    (0:0)
    CUP Kraków –
    PRz Rzeszów
    5:0
    (3:0)
    16:00DUJK Kielce –
    UŚ Katowice
    5:2
    (2:2)
       

     

    Niedziela 31.01.2021 r.

    GodzinaUEKWynikSA PSPWynik
    9:00mecze o
    miejsca IX-XII
    (UM Lublin – UŚ Katowice)
    1:2
    (0:0)
    mecze o
    miejsca IX-XII
    (AWF Wrocław –
    UP Kraków)
    1:6
    (0:2)
    10:00mecze o
    miejsca I-IV
    (UJ Kraków – UEK Kraków)
    k. 2:3
    3:3

    (1:1)
    mecze o
    miejsca V-VIII
    (UMCS Lublin –
    UJK Kielce)
    2:1
    (0:1)
    11:00mecze o
    miejsca I-IV
    (AWF Kraków –
    PWSZ Tarnów)
    5:2
    (3:1)
    mecze o
    miejsca V-VIII
    (PO Opole –
    AWF Katowice)
    3:2
    (1:1)
    12:00mecz o IX
    miejsce
    (UŚ Katowice – UP Kraków)
    k. 2:0
    1:1
    (1:1)
    mecz o XI
    miejsce
    (UM Lublin –
    AWF Wrocław)
    k. 2:1
    2:2
    (1:1)
    13:00mecz o III
    miejsce
    (UJ Kraków – PWSZ Tarnów)
    4:2
    (4:1)
    mecz o VII
    miejsce
    (UJK Kielce –
    AWF Katowice)
    1:3
    (0:1)
    14:00mecz o I
    miejsce
    (UEK Kraków –
    AWF Kraków)
    0:8
    (0:3)
    mecz o V
    miejsce
    (UMCS Lublin –
    PO Opole) 
    1:0
    (1:0)

     

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności