Zaczynamy siatkarskie finały AMP w Krakowie

Aktualności

Zaczynamy siatkarskie finały AMP w Krakowie

Zaczynamy siatkarskie finały AMP w Krakowie

Już tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia sportowego święta – Akademickich Mistrzostw Polski.

Tym razem AZS UEK został organizatorem turnieju finałowego piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. W ubiegłym roku na UEKu emocjonowaliśmy się szczypiorniakiem, w tym czas na siatkarskie zmagania! Inny niż wszystkie, rok 2020 sprawił, że wyjątkowo turniej finałowy piłki siatkowej został podzielony na dwie części. Jako pierwsze na hali Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zmierzą się panie (20-23.10), a następnie o medale AMP powalczą panowie (25-28.10). Przed nami wyjątkowa dawka sportowych emocji!

W nadchodzących zawodach do walki staną reprezentantki i reprezentanci najlepszych uczelni z całego kraju, którym udało się zatriumfować w czterech turniejach eliminacyjnych. Zarówno w turnieju kobiecym, jak i męskim, nie zobaczymy zeszłorocznych zwycięzców, zatem po zakończeniu zmagań w Krakowie poznamy nowych Akademickich Mistrzów i Mistrzynie Polski. W zawodach nie zabraknie również drużyn Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które na własnym parkiecie powalczą o najwyższe cele.

Dbając o zdrowie wszystkich uczestników wydarzenia, organizator przygotował szereg obwiązujących zasad sanitarnych. Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, niestety na hali w tym roku zabraknie kibiców. W związku powyższym wszystkich fanów sportu, a w szczególności siatkówki, serdecznie zachęcamy do śledzenia wyników online oraz transmisji z ostatniego dnia zmagań kobiet (23.10) oraz mężczyzn (28.10). To wyjątkowa (i w tym roku jedyna) możliwość przeżywania emocji wraz z zawodnikami.

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności