Paulina Siudy

Aktualności

Paulina Siudy

Paulina Siudy

Paulina Siudy – certyfikowana instruktorka tańca nowoczesnego od 2021 r.  Ma uprawnienia, wiedzę oraz umiejętności do prowadzenia zajęć należących do tańców nowoczesnych, do których zalicza się m.in. taniec współczesny, taniec jazzowy, hip hop oraz dancehall. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 13 lat i jej pierwszym stylem tanecznym był dancehall. Następnie rozpoczęła naukę tańca jazzowego, który skradł jej serce. Zaczęła także w wieku 17 lat trenować taniec współczesny oraz  akrobatykę by móc ubogacić swój taniec ciekawymi elementami. Od trzech lat należy do grupy tańca współczesnego FORMA, który działa w Nowohuckim Centrum Kultury i co rok wystawia spektakl taneczny. Od wielu lat tworzy choreografie taneczne na występy artystyczne oraz prowadzi warsztaty dla młodzieży na sali teatralnej w grupie parafialnej. W roku 2020/2021 ukończyła roczny kurs instruktora tańca nowoczesnego w celu poszerzenia wiedzy oraz zdobycia kwalifikacji. 

Paulina poprowadzi dla Was zajęcia Commercial Dance oraz Jazz

Commercial dance – jest to połączenie wielu stylów tanecznych takich jak m.in: jazz, współczesny, hip hop czy dancehall. Tworzone choreografie są w charakterze scenicznym idealnie nadającym się do teledysków. Jest to taniec, który nie zamyka się na żaden styl i czerpie z nich jak najwięcej by efekt końcowy był widowiskowy. Są to idealne zajęcia dla osób, które chcą się wszechstronnie rozwijać i odnaleźć swoje miejsce w tańcu.

Jazz – jest to jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych. Podczas zajęć będziecie uczyć się kroków i elementów charakterystycznych dla tego tańca, rozwijać koordynację ruchową oraz uczyć się choreografii jazzowych (broadway jazz, modern jazz, contemporary jazz oraz liyrical jazz). Taniec ten jest dynamiczny, ekspresyjny i pozwala ukształtować świadomość swojego ciała.

 

 

Wyniki studentów
Brak wyników.
Wydarzenia sportowe UEK
Najnowsze artykuły
Zobacz wszystkie aktualności